fbpx

Lek. med. Dorota Kalwajt – wykładowczyni i terapeutka, założycielka Akademii Kinezjologii, pogromczyni stresu w ciele, fascynatka medycyny holistycznej, jedyna instruktorka neurokinezjologii w Polsce.
Ukończyła medycynę ze specjalizacją pediatrii i rehabilitacji medycznej na Śląskiej Akademii Medycznej, w tym 4 lata studiowała na Akademii Medycznej w Petersburgu. Wieloletnie zainteresowanie kinezjologią i jej metodami testowania procesów w ciele, zaowocowało ukończeniem wielu renomowanych programów, jak: Pogłębiony Kurs Kinezjologii w Moskwie z kursem instruktorskim International Kinesiology College, kursy neuroenergetycznej kinezjologii Hugo Tobara oraz kursy z kierunku SIPS Iana Stubbingsa.
Jest licencjonowanym instruktorem metody Touch for Health® „Dotyk dla zdrowia” – jako jedyna osoba w Polsce posiada wiedzę i certyfikat uprawniające do przeprowadzenia wszystkich 4 stopni kursu oraz kursów neuroenergetycznej kinezjologii Hugo Tobara: „Brain Formatting”, „Physiology Formatting”, „Równoważenie wg 5 elementów”, „Metafory czakr”, „Podstawy kinezjologii”. Jest autorką warsztatów nt. emocji nieświadomych i podświadomych, pracy z transgeneracyjnymi programami i wielu innych. Uczy także „Holograficznego Dotyku dla zdrowia”, metody „R.E.S.E.T” oraz kinezjologii psychoterapeutycznej. Na kursach na całym świecie sama stale zgłębia wiedzę na temat wpływu przeżyć i emocji na nasze zdrowie, aby skuteczniej i jak najpełniej pomagać swoim pacjentom.
Wierzy, że mamy ogromny wpływ na własne zdrowie i od lat z zapałem uczy innych jak zniwelować stres i przywrócić harmonię w organizmie. Poza gabinetem i salami wykładowymi można ją spotkać w lesie i na szlaku, gdzie najchętniej ładuje swoje energetyczne akumulatory z córkami.

Scroll to Top