fbpx

PHYSIOLOGY FORMATTING – Odstresowanie struktur fizjologicznych

CZYM JEST PHYSIOLOGY FORMATTING?

Physiology Formatting to technika kinezjologiczna uwalniająca stres z poszczególnych organów, która wykorzystuje wiedzę Dalekiego Wschodu i medycyny hinduskiej oraz najnowsze odkrycia współczesnej neurologii. Jej celem jest rozpoznanie stresów zarówno fizycznych, jak i energetycznych oraz przywrócenie organizmu do równowagi. Przy użyciu formatów neuroenergetycznej kinezjologii harmonizuje organy i zapewnia im odpowiednie ilości wody, tlenu i energii niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania. Dzięki temu zanikają blokady fizyczne w ciele, uczucie zmęczenia i stresu, cofają się symptomy chorobowe, ulega poprawie kondycja poszczególnych organów i całego ciała.

Physiology Formatting odbudowuje naszą fizjologię, biochemię, energetykę i strukturę psychiczną. Dzięki temu pozwala przepracować praktycznie pełne spektrum problemów, które nas dotykają.

DLACZEGO METODA PHYSIOLOGY FORMATTING JEST SKUTECZNA?

Physiology Formatting daje holistyczny ogląd ludzkiego ciała – emocje, myśli, ciało fizyczne, struktury energetyczne. Wiedza PF obejmuje ponad 60 rodzajów korekt przeprowadzanych w celu harmonizacji organów i systemów naszego organizmu. Praca przy użyciu testu mięśniowego, mudr i punktów akupunkturowych koncentruje się na regulacji procesów dotyczących dostępności tlenu (oddychanie komórkowe, przemiana materii), dostępności wody i otrzymywaniu energii z glukozy oraz kwasów tłuszczowych.

DLA KOGO PRZEZNACZONA JEST METODA PHYSIOLOGY FORMATTING?

Techniki PF wykorzystywane są od wielu lat w gabinecie dr Kalwajt podczas indywidualnych sesji kinezjologicznych . W tym ujęciu mogą być wykorzystywane praktycznie bez ograniczenia (poza chorobami psychicznymi). PF przynosi pożądane efekty i daje pacjentowi większe zrozumienie własnej sytuacji, a przy tym podnosi także poziom odprężenia w ciele i spokój na poziomie emocjonalnym.

 

KURS

Od 2019 roku dr Kalwajt jest jedyną w Polsce instruktorką Physiology Formatting dzięki czemu w Akademii Kinezjologii można zdobyć pełną wiedzę i oficjalny certyfikat Neuroenergetic Kinesiology Institute uprawniający do przeprowadzania sesji z użyciem PF.

Physiology Formatting jest naturalną kontynuacją wiedzy z kursu Brain Formatting i jednocześnie przepustką do lepszego zrozumienia bardziej zaawansowanych technik neuroenergetycznej kinezjologii. Będzie szczególnie przydatny profesjonalistom: lekarzom, rehabilitantom, fizjoterapeutom, ale jest przeznaczony dla każdego, dla kogo ważne jest zdrowie własne i bliskich. Warunkiem udziału w kursie jest ukończenie kursu Brain Formatting.

 

Scroll to Top