fbpx

NEPS1 - NEURONALNE KANAŁY EMOCJI

NEPS1 jest pierwszym kursem z serii, badającej ścieżki neurologiczne związane z emocjami, ich funkcjami oraz powiązanymi z nimi reakcjami fizjologicznymi. Silne emocje można opisać jako całe systemy z określonymi zestawami wyzwalaczy (triggerów) i zaprogramowanymi reakcjami ciała. Systemy te stymulują nas do działania, pójścia naprzód i adaptacji poprzez zapewnienie przetrwania (reprodukcji, ograniczania niebezpieczeństwa, nauki niezbędnych umiejętności i zachowań oraz kształtowania prawidłowych interakcji społecznych).

Kurs NEPS1 stanowi jedną z najbardziej wszechstronnych i potężnych technik pracy ze stresem reakcji przetrwania. Zgłębia działanie funkcji mózgu zaangażowanych w wyrażanie 5 podstawowych emocji związanych z przetrwaniem. Stanowi więc niezwykle pomocne narzędzie w pracy nad powrotem do zdrowia bez względu na rodzaj problemu, z jakim klient pojawił się w gabinecie.

Celem tego kursu jest zapoznanie studentów z neurologicznymi ścieżkami stymulacji emocjonalnej i powiązanymi z nimi reakcjami fizjologicznymi oraz przedstawienie unikalnych technik równoważenia trudnych (nieadekwatnych lub niepotrzebnych) stanów emocjonalnych.

PROGRAM
• Szczegółowe informacje na temat obszarów mózgu zaangażowanych w przetwarzanie emocji i odpowiedź modulacyjną zainicjowaną przez PAG.
• Metody wykrywania stresu w określonych neuroprzekaźnikach, receptorach oraz żywieniowych i duchowych aspektach każdego obszaru.
• Objaśnienie 5 systemów emocjonalnych związanych z przetrwaniem: STRACHU, GNIEWU, PANIKI, DĄŻENIA i TROSKI, w tym ich pochodzenia oraz celu i skutków oddziaływania stresu i braku równowagi na nasze samopoczucie emocjonalne.
• Proste techniki równoważenia i bardzo mocno działające korekcje uwalniania stresu, które płynnie integrują się z innymi technikami.

Kurs Neuronalne kanały emocji (NEPS1) jest także jednym z bazowych kursów neuroenergetycznej kinezjologii, który będzie uprawniał do starania się o uzyskanie podstawowego certyfikatu Neuroenergetic Kinesiology Institute Hugo Tobara.

Więcej o emocjach podstawowych w filmie tutaj.

UWAGI
Liczba miejsc ograniczona.
Po zakończonym kursie otrzymasz certyfikat ukończenia kursu Neuroenergetic Kinesiology Institute.
Aby wziąć udział w kursie, należy ukończyć kursy Brain Formatting i Physiology Formatting.

TERMIN I MIEJSCE
Brak wolnych terminów

Scroll to Top