fbpx

GEMS FLOW

Warsztaty GEMS Flow (z ang. Goal, Element, Mode, Stack) powstały po kilku latach praktyki instruktorskiej Alexis Costello jako odpowiedź na najczęstsze problemy kursantów i praktyków kinezjologii.

GEMS Flow to genialna metoda pracy układająca całą wiedzę z Dotyku dla zdrowia i pozwalająca na przeprowadzenie sesji kinezjologicznej szybciej, łatwiej i bez stresu dla terapeuty. Opracowany schemat pracy pozwala odnaleźć priorytetowe stresory i dobrać najbardziej skuteczny sposób równoważenia w niezwykle prosty sposób. Nawet technika pracy z mięśniami reaktywnymi staje się przyjemnością.

W GEMS Flow sesja prowadzona jest w konkretnych ramach:

  • Goal (cel) – z nieco innym podejściem do pracy z celem
  • Element  (żywioł) – z mocną obecnością żywiołów w czasie sesji, co daje szeroki ogląd tego, co się dzieje w systemie w czasie sesji
  • Mode (tryb) – przy użyciu trybów palcowych (czasami nazywanych mudrami)
  • Stack (obwód) – pracujemy w tzw. obwodzie, stale budując kontekst, co sprawia, że sesja jest jasno celowana i bardziej skuteczna.

Jednocześnie element “Flow” doskonale wyraża płynność i elastyczność tej metody. Każdy praktyk może ją dostosować do swoich potrzeb i upodobań i używać jej tak, aby było mu jak najwygodniej.

Warsztaty cieszą się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie i doskonale pomagają usystematyzować wiedzą już posiadaną oraz przygotowują na jak najlepsze przyjęcie nowych technik, w tym także Stress Indicator Point System (SIPS).

UWAGA: warsztaty GEMS Flow nie są powtórką technik z Dotyku dla zdrowia. To nauka nowego podejścia do korzystania z wiedzy z DDZ, przy czym nie jest absolutnie konieczne, aby każdą z technik pamiętać. Każdy korzysta z wiedzy, którą ma i będzie ona wystarczająca do przeprowadzenia sesji.

TWÓRCZYNI SYSTEMU
Alexis Costello jest jedną z niewielu osób na świecie, które są certyfikowanymi instruktorami metody Stress Point Indicator System. Jest niezwykle zaangażowaną i pozytywną nauczycielką, której celem jest, aby nauce towarzyszyła dobra zabawa. Alexis stale przyczynia się do rozwoju metody SIPS.

Więcej o Alexis.

PROWADZĄCA
lek. med. Dorota Kalwajt – jedyna instruktorka GEMS Flow w Polsce.

UWAGI
W warsztatach mogą uczestniczyć absolwenci kursu Dotyku dla zdrowia IV.
Po zakończonym kursie otrzymasz certyfikat GEMS Flow.
Uczestnicy tej edycji warsztatów GEMS Flow nie płacą za uczestnictwo w dwudniowych warsztatach praktycznych 12-13 czerwca w Brennej-Leśnicy.

TERMIN I MIEJSCE
 – 14 września 2024
 – godz.: 9:30-17:30
 – miejsce: Szczyrk, Willa Orle Gniazdo

Bezpłatna praktyka po kursie Gems
 15 września 2024 
 – godz.: 9:30-17:30
 – miejsce: Szczyrk, Willa Orle Gniazdo

KOSZT: 1000 zł
Dodatkowo płatny koszt noclegu i wyżywienia.

Scroll to Top