fbpx

Poznaj opinie uczestników warsztatów i kursów organizowanych przez Akademię Kinezjologii.
Czekamy na Ciebie!

Złożone zagadnienia Dorota prezentuje w sposób tak przystępny, że z miejsca stają się zrozumiałe. Biegłość, z jaką posługuje się prezentowanymi metodami, przekonuje i stanowi nieocenioną inspirację, a szczerość i humor obecne we wzmiankach o własnych doświadczeniach – ujmują i ośmielają do próbowania własnych sił w kinezjologii. Krótko mówiąc – rewelacja!

Kasia

Nasze ciało wraz z umysłem stanowią niesamowitą całość. Nie ma dwóch identyczych przypadków medycznych. Pracując jako fizjoterapeuta zauważyłam wiele zależności między emocjami a układem mięśniowym. Tylko nie bardzo wiedziałam jak to wykorzystać. Tak zaczęła się moja przygoda z RESETem, Dotykiem dla zdrowia oraz wszelkimi warsztatami organizowanymi przez Dorotę.Jej wiedza i doświadczenie pomogły mi znaleźć punkt zaczepienia między tym co “siedzi” w naszym ciele, a tym co “siedzi” w naszej głowie.

Daria

Jestem wdzięczna za możliwość udziału we wszystkich 4 częściach “Dotyku dla zdrowia”. Dr Dorota jest niezwykłą kobietą. Przekazuje ogromą wiedzę w bardzo naturalny, praktyczny sposób. Jednocześnie wspiera każdego z kursantów w ich indywidualnej sytuacji. Daje wiele.. Ja dostałam to czego się absolutnie nie spodziewałam… Bardzo dziękuję !!

Anna

Pełen profesjonalizm, polecam gorąco, zajęcia spełniły moje wszelkie oczekiwania, pani doktor stwarza niepowtarzalna atmosferę, nie moge się doczekać następnych warsztatów.

Dorota

Dorota to wspaniała, ciepła osoba, bardzo profesjonalnie wykłada, jednocześnie w przystępny sposób przekazuje wartościową wiedzę. Aktualnie jestem po kursie Dotyk dla zdrowia 1 moduł, ale już zapisałam się na kolejne i jestem pewna, że nie poprzestanę na tym, lecz pójdę dalej w tym kierunku. Dzięki Dorocie mam nową pasję, którą jest Kinezjologia. Jestem wdzięczna, że nasze drogi się skrzyżowały i że dzięki temu rozpoczęłam swoją kolejną już, ale jakże ciekawą i pasjonującą podróż, drogą medycyny naturalnej. Dziękuję Dorotko i życzę Ci wszystkiego najwspanialszego!

Monika

Niezwykły kurs u niezwykłej osoby który ciężko opisać prostymi słowami. Mogę być jedynie wdzięczny dr. Dorocie za wzbudzenie we mnie tak dużej fascynacji kineziologią i czekać na kolejną dawkę tej niezwykłej wiedzy na kolejnych kursach. Pozdrawiam 🙂👌

Jarek

Polecam z całego serca kursy Dotyku dla Zdrowia prowadzone przez Dorotę. To niezwykły czas na zdobycie ogromnej ilości wiedzy, praktyczne zajęcia, poznanie wspaniałych ludzi. Wszystko to w atmosferze otwartości i pełnego wsparcia.

Ewa

Pełen profesjonalizm, wiedza, doświadczenie, atmosfera tego nie da się zapomnieć, chce się coraz więcej i więcej. Dziękuję Dorota za ogromny zastrzyk wiedzy i umiejętności.

Ewelina

Ogromne zaskoczenie, mega dawka energii i oceany wiedzy. To rzeczywistość, jaką oferują kursy Akademii Kinezjologii. To również możliwość pracy z niezwykle ciekawymi ludźmi, metody i możliwości terapeutyczne, które dosłownie zapierają dech w piersiach. Z wiedzy dotyczącej kinezjologii korzystam regularnie – pomimo tego, że nie zarabiam na życie tą metodą, a naukę kinezjologii traktuję jako hobby. Są takie aspekty, z których korzystam na co dzień, do innych zaglądam rzadziej, a jednak w sytuacjach podbramkowych zawsze mam po co sięgnąć i wiem, że to działa.

Testuję i praktykuję na mojej rodzinie, przyjaciołach, znajomych i wszyscy cieszą się, jak mówię, że robię jakiś kolejny stopień kinezjologicznego wtajemniczenia. „Zgłaszam się do testów”, „możesz na mnie ćwiczyć” – to nie jest zwyczajna propozycja spędzenia wspólnego czasu, tylko wiedza, że kolejna przyswojona przeze mnie wiedza to będzie coś super. I że pomoże w życiu, i człowiek wyjdzie po tym w fajniejszym stanie, niż przyszedł ….

A ja wiem, że każdy kolejny krok jest jeszcze ciekawszy, daje jeszcze więcej możliwości, a czasem też – jest dla mnie łatwiejszy, niż te początkowe.

Andgelina

Właśnie ukończyłam pierwszy kurs Physiology Formatting!:-) super profesjonalnie przekazana wiedza!!! Świetna atmosfera cudni ludzie a neurokinezjologia jak zawsze zaskakuje skutecznością!😍 Dziękuje Dorotko

Jola

Scroll to Top