fbpx

GEMS ELEMENTALS (Żywioły)

Warsztaty z serii GEMS (z ang. Goal, Element, Mode, Stack) powstały po kilku latach praktyki instruktorskiej Alexis Costello jako odpowiedź na najczęstsze problemy kursantów i praktyków kinezjologii. 

Pierwszym warsztatem z serii jest GEMS Flow, znany już w Polsce od kilku lat, od 2021 roku prowadzony przez lek. med. Dorotę Kalwajt.

Warsztat GEMS Elementals zrodził się w związku z potrzebą praktyków kinezjologii, aby zrozumieć głębsze powiązania i sposoby integracji wszystkich elementów. Są to zajęcia przeznaczone zarówno dla praktyków, którzy są zaznajomieni z teorią 5 Elementów i chcą wiedzieć więcej, jak i dla tych, którzy dopiero pragną zgłębić możliwości pracy z żywiołami.  

Celem tych zajęć jest głębsze zanurzenie się w teorię 5 Elementów. Jest to eksploracja żywiołów Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (TCM), w tym fizjologii energetycznej układów narządów i manifestujących się w nich pięciu Duchów. Rozważymy energetyczną fizjologię narządów i meridianów, poznamy 5 Duchów i będziemy pracować z protokołami dla Wei-chi, Tan tien i atrybutów osobowości. To głębokie wejście w tematy związane z osobowością i możliwości równoważenia dominującego elementu, ale także cykli życia i wielkich celów.

PROGRAM

  • 7 Elementów
  • 5 Duchów
  • 3 Tan Tien
  • Nowe protokoły i równoważenia: Tan tien, Wei-chi, integracja Yin/Yang
  • Nowe formaty i tryby
  • 2 dni z żywiołami, które zmienią Twój sposób pracy

PROWADZĄCA
Alexis Costello jest jedną z zaledwie kilku osób na świecie, które są certyfikowanymi instruktorami metody Stress Point Indicator System. Jest niezwykle zaangażowaną i pozytywną nauczycielką, której celem jest aby nauce towarzyszyła dobra zabawa. Alexis stale przyczynia się do rozwoju metody SIPS. Jest także założycielką College’u GEMS, gdzie rozwija swój autorski program warsztatów GEMS, które umożliwiają praktykom dalszy rozwój i skuteczniejsze pomaganie ludziom.

Więcej o Alexis


UWAGI

W warsztatach mogą uczestniczyć absolwenci kursu Dotyku dla zdrowia II.
– Po zakończonym kursie otrzymasz certyfikat GEMS Elementals.
– Alexis będzie prowadzić zajęcia z Kostaryki po angielsku; będzie tłumaczenie konsekutywne na język polski.

TERMIN I MIEJSCE:
Brak wolnych terminów

Scroll to Top