fbpx

Tabela Emocji i BHP Energetyczne

Kinezjologia w praktyce to autorskie warsztaty lek. med. Doroty Kalwajt dedykowane konkretnym obszarom pracy technikami kinezjologicznymi.

Praca z emocjami to jeden z filarów kinezjologii, element pozwalający klientowi/pacjentowi dotrzeć w głąb problemu i zrozumieć lepiej swój stan. Najnowsza odsłona warsztatów pracy z emocjami to materiał opierający się na tabeli emocji świadomych – podświadomych – nieświadomych z dodatkowymi opisami każdej z emocji i pełnym sposobem pracy z tabelą i korekcjami każdej z emocji. To wiedza, która daje klientowi/ pacjentowi wgląd i jasność oraz duże możliwości transformacji po uświadomieniu sobie jakie KONKRETNIE emocje kryją się wewnątrz nich w kontekście problemu, z którym przychodzą. Praca z tą tabelą jest także jednym z najbardziej  spektakularnych elementów sesji.

Podręcznik z emocjami odpowiadającymi sobie na poziomach świadomym-podświadomym-nieświadomym, będzie Twoim przyjacielem praktycznie na każdej sesji.

Tabela z opisami każdej z emocji NIE JEST CZĘŚCIĄ tzw. warsztatów Kombo, gdzie także przedstawiam techniki pracy z emocjami.

Druga część warsztatów nakierowana jest na bezpieczeństwo pracy energetycznej. Przekażę wiedzę jak pracować, aby chronić swoją energięjakie nawyki, dobre praktyki wprowadzić, aby poziom energii był właściwy nie tylko do prawidłowego przeprowadzenia sesji, ale także do funkcjonowania poza gabinetem.

UWAGI
 – Warsztaty przeznaczone dla osób, które ukończyły przynajmniej II stopień Dotyku dla zdrowia.

Scroll to Top