fbpx

Nastrój swoje ciało
na zdrowie

„Każdy człowiek ma wewnętrzną siłę do uzdrawiania. Ważne, żeby pozwolił na uruchomienie mechanizmów naprawczych w swoim ciele, dotarł do przyczyny zaburzeń i nauczył się, w jaki sposób może sam sobie pomóc.”

lek. med. Dorota Kalwajt

MISJA AKADEMII KINEZJOLOGII

Poznaj umiejętności, które przyniosą Ci ulgę na co dzień, dadzą poczucie bezpieczeństwa wynikające ze zrozumienia swojego organizmu, skrócą czas leczenia oraz zmniejszą wydatki z nim związane.

Od początku funkcjonowania mojej praktyki lekarskiej, do mojego gabinetu trafiali pacjenci z bólem fizycznym, z zaburzeniami w sferze psychoemocjonalnej, osoby bez siły, energii, chęci. Zauważyłam, że wszystkie te objawy i problemy mają jeden wspólny mianownik: STRES. Jako lekarz przez lata szukałam odpowiednich narzędzi, dzięki którym będę mogła najskuteczniej pomóc swoim pacjentom i wesprzeć ich w drodze do odzyskania równowagi – nie tylko „na teraz”, ale także w dłuższej perspektywie czasu.

Tym narzędziem, z niezliczoną ilością możliwości, okazała się właśnie kinezjologia. Kinezjologia działa holistycznie i pozwala zdjąć stres zarówno w ciele, w świadomości jak i w podświadomości, zapewniając jednocześnie harmonię w każdej sferze naszego życia. Widząc niezwykłe efekty pracy z tą metodą, zapragnęłam, aby mógł poznać ją każdy i bez narzędzi, bez leków, bez skomplikowanych procedur, był w stanie pomóc sobie i swoim bliskim. Dlatego poza praktyką lekarską, w której korzystam z technik kinezjologicznych, stworzyłam Akademię Kinezjologii, do której zapraszam na kursy, warsztaty i spotkania tematyczne, podczas których przekazuję wiedzę jak zachować zdrowie i przywrócić nasze naturalne możliwości do regeneracji i samozdrowienia.

Zapraszam Cię serdecznie do Akademii Kinezjologii, która jest jedynym ośrodkiem w Polsce o tak szerokiej i nowoczesnej wiedzy
w dziedzinie kinezjologii.

Scroll to Top