fbpx

SIPS – stopnie VII i VIII
Stress Indicator Point System

SIPS to jedna z najnowszych zaawansowanych technik kinezjologicznych opierająca się na pracy z elektryką ludzkiego ciała. Działa na poziomie fizycznym, emocjonalnym, mentalnym i eterycznym. Pomaga odnaleźć stres w ciele i wskazuje prosty sposób jego eliminacji umożliwiając naturalne procesy samoodbudowy zdrowia. To skuteczna metoda w pozbywaniu się bólu fizycznego przy zablokowanych emocjach, różnego rodzaju lękach oraz powracających kontuzjach. Identyfikuje przyczynę chronicznych dolegliwości, usprawnia funkcje poznawcze organizmu, doprowadza do równowagi hormonalnej.

PROGRAM:
Poziom VII – ciało keteryczne (4 dni)
Gdy mówimy o funkcjach mózgu, tradycyjnie skupiamy się wyłącznie na nerwach i neuronach. Ten kurs przedstawia system „nerwowy” energii, który działa w połączeniu z systemem komórek glejowych. Odkrycie tego systemu jest wynikiem wieloletnich badań dr Roberta Beckera.

Ian Stubbings ukuł nazwę „system nerwotroniczny” dla tego pierwotnego systemu. System nerwotroniczny koordynuje i kontroluje mózg oraz cały układ nerwowy. Bez tego systemu działającego poprzez system komórek glejowych, system nerwowy nie działa ani skutecznie ani spójnie, a jakakolwiek forma integracji nie jest możliwa. Ten podstawowy system jest niezbędny nie tylko dla zachowania równowagi w mózgu, ale także do leczenia i naprawy ciała. System nerwotroniczny działa poprzez półprzewodnictwo energii elektrycznej w całym systemie komórek glejowych i łączy się bezpośrednio z podstawowymi zasadami systemu SIPS. Badania wykazały, że to sygnał elektryczny stymuluje proces wzrostu i naprawy niezależnie od JAKIEJKOLWIEK transmisji neuronalnej.

SIPS 7 obejmuje wiele innych tematów, w tym zaawansowany tryb KAM, tryb wyzwań, korę przedczołową i powiązane z nią funkcje, wiele aspektów umysłu i protokół wyrównania psychicznego (MAP).
SIPS 7 obejmuje natężenie i opór na poziomie ciała keterycznego (wyższy aspekt mentalny).

Poziom VIII – Wszechświat (3 dni)
SIPS 8 zgłębia tajemnicę Wszechświata i naszego w nim miejsca. Uporządkowany i harmonijny Wszechświat jest trafniej opisany jako Kosmos. SIPS 8 obejmuje naszą relację z Kosmosem za pośrednictwem płaszczyzny kosmicznej i powiązanych z tym poziomem punktów natężenia i oporu. Wiedza z SIPS 8 dopełnia model energii SIPS, zapewniając dalszy wgląd w naturę naszej istoty poprzez Drzewo Życia i nasze kreatywne wymiary.

SIPS 8 wprowadza nas także w temat fascynującego związku chemicznego mózgu o nazwie DMT (dimetylotryptamina). DMT jest określana „molekułą ducha” ze względu na swoją zdolność do otwierania umysłu i świadomości na alternatywne formy rzeczywistości i ducha. Badania wskazują, że DMT reguluje również nasze codzienne postrzeganie rzeczywistości i dlatego odgrywa ważną rolę w regulacji i integracji OUN poprzez szyszynkę.

Temat DMT wymaga szczegółowego przyjrzenia się aminokwasom, neuroprzekaźnikom, neuropeptydom oraz roli szyszynki w odniesieniu do funkcji mózgu, OUN i świadomości.

Więcej o SIPS tutaj.

PROWADZĄCA
Alexis Costello jest jedną z niewielu osób na świecie, które są certyfikowanymi instruktorami metody Stress Point Indicator System. Jest niezwykle zaangażowaną i pozytywną nauczycielką, której celem jest aby nauce towarzyszyła dobra zabawa. Alexis stale przyczynia się do rozwoju metody SIPS. Jest wykładowczynią kursu BAP (Body Alignment Proprioception), oraz autorskich kursów: VIP (Virus Immune Program) i  GEMS .
Więcej o Alexis

UWAGI
W kursie uczestniczyć mogą absolwenci kursu SIPS VI.
Kurs będzie prowadzony po angielsku z tłumaczeniem na język polski.
Po zakończonym kursie otrzymasz certyfikat Stress Indicator Point System.

TERMIN I MIEJSCE:

SIPS VII:
18-21 września 2024
godz.: 13:00-21:00 (zależy od zmiany czasu lokalnego, może to być 14:00-22:00)
miejsce: Otwock

22 września 2024 – dzień przerwy na prośbę Alexis Costello

SIPS VIII:
23-25 września 2024
godz.: 13:00-21:00 (zależy od zmiany czasu lokalnego, może to być 14:00-22:00)
miejsce: Otwock

KOSZT:
1025 EUR za 2 poziomy (VII i VIII) + cena skryptu

Scroll to Top