fbpx

SIPS – stopnie V i VI
Stress Indicator Point System

SIPS to jedna z najnowszych zaawansowanych technik kinezjologicznych opierająca się na pracy z elektryką ludzkiego ciała. Działa na poziomie fizycznym, emocjonalnym, mentalnym i eterycznym. Pomaga odnaleźć stres w ciele i wskazuje prosty sposób jego eliminacji umożliwiając naturalne procesy samoodbudowy zdrowia. To skuteczna metoda w pozbywaniu się bólu fizycznego przy zablokowanych emocjach, różnego rodzaju lękach oraz powracających kontuzjach. Identyfikuje przyczynę chronicznych dolegliwości, usprawnia funkcje poznawcze organizmu, doprowadza do równowagi hormonalnej.

PROGRAM:
Poziom V – szablon eteryczny
SIPS V wprowadza nas na piąty poziom naszego ciała aurycznego, opisany jako szablon eteryczny, nasz plan energetyczny. Model energetyczny SIPS jest dalej rozwijany i zapewnia ogólne zrozumienie natury naszej istoty od fizycznego do duchowego poziomu świadomości i form energii.
Piąty poziom energii naszej istoty łączy się z czakrą gardła, która jest związana z ekspresją, zdolnością do komunikowania się i osobowością. Warsztaty SIPS V badają szereg aspektów psychologicznych, w tym problemy z osobowością, zachowaniem i tożsamością. Przedstawiono tu model osobowości i tożsamości obejmujący naturę osoby, jej wychowanie i sposób odnajdywania dróg w życiu. Postawiono pięć podstawowych pytań dotyczących zmiany.
Model emocji pierwotnych Plutchika został rozszerzony, aby ujawnić emocjonalny mechanizm pętli sprzężenia zwrotnego. Model ten umożliwia o wiele lepsze zrozumienie naszych procesów emocjonalnych oraz poszerza zakres naszego równoważenia. Obejmuje typy osobowości, cechy i mechanizmy obronne.
Aby zrozumieć nasz próg stresu i pierwotną przyczynę braku równowagi, została wprowadzona koncepcja Envirogenetyki. Pola energii ujemnej i substytucję uwzględniono, aby łatwiej radzić sobie z tymi formami nierównowagi, które wpływają na naszą osobowość i dobre samopoczucie.
W celu ujawnienia blokad i oporu na tym poziomie wyższych częstotliwości naszej istoty został przedstawiony poziom natężenia i oporu szablonu eterycznego. Przedstawiono również bardzo mocną, ale prostą korekcję zwaną Czynnikiem wielkiego projektu.

Poziom VI – ciało niebiańskie
Szósty poziom związany jest z czakrą trzeciego oka, trzecim okiem i szyszynką. Warsztat koncentruje się na naszej interakcji ze światłem i jego wpływie na nasz byt oraz koordynację naszych cykli biologicznych.
Cykle dnia i nocy mają bezpośredni wpływ na pracę autonomicznego układu nerwowego i układu hormonalnego. Zaangażowany jest w to ogromny system sprzężenia zwrotnego, który jest równoważony protokołem wyrównania neuroendokrynologicznego (NEAP).
Wśród poruszanych zagadnień znajdą się: szyszynka, promieniowanie elektromagnetyczne, układ fotoreceptywny, oczy, cykle biologiczne, cykle snu, AUN, podwzgórze, narządy okołokomorowe, układ hormonalny, gruczoły i hormony, układ neuroendokrynny, neuroprzekaźniki pierwotne i Gruczoł – matryca energii czakr itp.
SIPS VI daje możliwość równoważenia poszczególnych gruczołów i hormonów oraz związanych z nimi pętli sprzężenia zwrotnego lub równoważenia całego zintegrowanego układu neurohormonalnego za pośrednictwem protokołu NEAP. SIPS VI obejmuje Niebiański poziom natężenia i oporu oraz Korekcję światła SIPS.

Więcej o SIPS tutaj.

PROWADZĄCA
Alexis Costello jest jedną z niewielu osób na świecie, które są certyfikowanymi instruktorami metody Stress Point Indicator System. Jest niezwykle zaangażowaną i pozytywną nauczycielką, której celem jest aby nauce towarzyszyła dobra zabawa. Alexis stale przyczynia się do rozwoju metody SIPS. Jest wykładowczynią kursu BAP (Body Alignment Proprioception), oraz autorskich kursów VIP (Virus Immune Program) i GEMS .
Więcej o Alexis

UWAGI
W kursie uczestniczyć mogą absolwenci kursu SIPS IV.
Kurs będzie prowadzony z tłumaczeniem symultanicznym.
Po zakończonym kursie otrzymasz certyfikat Stress Indicator Point System.

TERMIN I MIEJSCE:
Brak wolnych terminów

Scroll to Top