fbpx

SIPS – stopnie III i IV
Stress Indicator Point System

SIPS to jedna z najnowszych zaawansowanych technik kinezjologicznych opierająca się na pracy z elektryką ludzkiego ciała. Działa na poziomie fizycznym, emocjonalnym, mentalnym i eterycznym. Pomaga odnaleźć stres w ciele i wskazuje prosty sposób jego eliminacji umożliwiając naturalne procesy samoodbudowy zdrowia. To skuteczna metoda w pozbywaniu się bólu fizycznego przy zablokowanych emocjach, różnego rodzaju lękach oraz powracających kontuzjach. Identyfikuje przyczynę chronicznych dolegliwości, usprawnia funkcje poznawcze organizmu, doprowadza do równowagi hormonalnej.

PROGRAM:
Poziom III – ciało mentalne
Naturalne przejście z poziomu II SIPS do trzeciego poziomu Modelu Energetycznego Ludzkiego Ciała – ciała mentalnego na planie fizycznym. Aspekty umysłu i funkcji umysłowych są badane w odniesieniu do mentalnego poziomu oporu i teoretycznych modeli energii, umysłu i myślokształtów. Podczas tego warsztatu przedstawione zostaną m.in. punkty SIPS dla stanów umysłu, funkcji umysłowych, myślenia, poziomów świadomości i podstawowych zmysłów. Dołączono szereg nieocenionych punktów dla różnych typów tkanek i układów strukturalnych, aby zwiększyć efektywność pracy nad ciałem fizycznym. W ramach tego warsztatu prezentowana jest bardzo prosta, ale bardzo skuteczna technika korekcji SIPS.
SIPS III obejmuje znaczący zbiór prac, które usprawnią Twoją praktykę terapeutyczną.
Poziom IV – ciało astralne
SIPS IV jest powiązany z czwartym poziomem Modelu Energetycznego Ludzkiego Ciała -ciałem astralnym na planie astralnym. Płaszczyzna astralna funkcjonuje jako pomost pomiędzy sferą fizyczną a sferą duchową i jako taka jest niezbędna dla naszego dobrego samopoczucia. Ciało astralne jest naszym głównym połączeniem z płaszczyzną duchową. Dlatego SIPS IV jest wprowadzeniem do pojęcia ducha w ramach teoretycznych SIPS. Astralny poziom oporu jest silnie związany z energią serca i jest najpotężniejszym z punktów SIPS. SIPS IV obejmuje wymiar magnetoelektryczny, niezniszczalną rzeczywistość, świat ducha. To kurs, który otwiera nasz umysł i umożliwia pracę na nowych poziomach naszego istnienia.
Tematy poruszane na tym kursie obejmują aspekty jaźni i ducha, aurę człowieka, transdukcję i czakry, energię nadi i kundalini, przepływ energii wstecznej, energię zablokowaną, ósemki tybetańskie i więcej. W programie także ważna sekcja nt. stresu związanego ze stanami zapalenia.

Więcej o SIPS tutaj.

PROWADZĄCA
Alexis Costello jest jedną z niewielu osób na świecie, które są certyfikowanymi instruktorami metody Stress Point Indicator System. Jest niezwykle zaangażowaną i pozytywną nauczycielką, której celem jest aby nauce towarzyszyła dobra zabawa. Alexis stale przyczynia się do rozwoju metody SIPS. Jest także autorką kursów GEMS (Goal – Element – Mode – Stack) i założycielką GEMS College.

Więcej o Alexis

UWAGI
W kursie uczestniczyć mogą absolwenci kursu SIPS II.
Kurs będzie prowadzony z tłumaczeniem konsekutywnym.
Po zakończonym kursie otrzymasz certyfikat Stress Indicator Point System.

TERMIN I MIEJSCE:
Brak wolnych terminów

Scroll to Top