fbpx

SIPS – stopień III
Stress Indicator Point System

SIPS to jedna z najnowszych zaawansowanych technik kinezjologicznych opierająca się na pracy z elektryką ludzkiego ciała. Działa na poziomie fizycznym, emocjonalnym, mentalnym i eterycznym. Pomaga odnaleźć stres w ciele i wskazuje prosty sposób jego eliminacji umożliwiając naturalne procesy samoodbudowy zdrowia. To skuteczna metoda w pozbywaniu się bólu fizycznego przy zablokowanych emocjach, różnego rodzaju lękach oraz powracających kontuzjach. Identyfikuje przyczynę chronicznych dolegliwości, usprawnia funkcje poznawcze organizmu, doprowadza do równowagi hormonalnej.

PROGRAM:
Poziom III – ciało mentalne
Naturalne przejście z poziomu II SIPS do trzeciego poziomu Modelu Energetycznego Ludzkiego Ciała – ciała mentalnego na planie fizycznym. Aspekty umysłu i funkcji umysłowych są badane w odniesieniu do mentalnego poziomu oporu i teoretycznych modeli energii, umysłu i myślokształtów. Podczas tego warsztatu przedstawione zostaną m.in. punkty SIPS dla stanów umysłu, funkcji umysłowych, myślenia, poziomów świadomości i podstawowych zmysłów. Dołączono szereg nieocenionych punktów dla różnych typów tkanek i układów strukturalnych, aby zwiększyć efektywność pracy nad ciałem fizycznym. W ramach tego warsztatu prezentowana jest bardzo prosta, ale bardzo skuteczna technika korekcji SIPS.
SIPS III obejmuje znaczący zbiór prac, które usprawnią Twoją praktykę terapeutyczną.

Więcej o SIPS tutaj.

PROWADZĄCA
Alexis Costello jest jedną z niewielu osób na świecie, które są certyfikowanymi instruktorami metody Stress Point Indicator System. Jest niezwykle zaangażowaną i pozytywną nauczycielką, której celem jest aby nauce towarzyszyła dobra zabawa. Alexis stale przyczynia się do rozwoju metody SIPS. Jest także autorką kursów GEMS (Goal – Element – Mode – Stack) i założycielką GEMS College.

Więcej o Alexis

UWAGI
W kursie uczestniczyć mogą absolwenci kursu SIPS II.
Kurs będzie prowadzony z tłumaczeniem konsekutywnym.
Po zakończonym kursie otrzymasz certyfikat Stress Indicator Point System.

TERMIN I MIEJSCE:
SIPS III:
 – 20-22 września 2025
 – godz.: 10:00-18:00
 – miejsce: Zostanie podane później

Kurs jest planowany z Alexis Costello na żywo/online w Polsce.

KOSZT:
Cena zostanie podana później

Scroll to Top