fbpx

SIPS – stopień 0
Stress Indicator Point System

SIPS to jedna z najnowszych zaawansowanych technik kinezjologicznych opierająca się na pracy z elektryką ludzkiego ciała. Działa na poziomie fizycznym, emocjonalnym, mentalnym i eterycznym. Pomaga odnaleźć stres w ciele i wskazuje prosty sposób jego eliminacji umożliwiając naturalne procesy samoodbudowy zdrowia. To skuteczna metoda w pozbywaniu się bólu fizycznego przy zablokowanych emocjach, różnego rodzaju lękach oraz powracających kontuzjach. Identyfikuje przyczynę chronicznych dolegliwości, usprawnia funkcje poznawcze organizmu, doprowadza do równowagi hormonalnej.

PROGRAM:
Poziom 0 – Połączenie fizyczne

SIPS Połączenie Fizyczne (Poziom 0), jak sugeruje nazwa, skupia uwagę na poziomie ciała fizycznego w modelu energetycznym ludzkiego ciała. Na tym warsztacie nauczysz się równoważyć fizyczny poziom ciała poprzez fizyczne połączenie oraz zerowy poziom natężenia i oporu SIPS w połączeniu z wieloma nowymi wskaźnikami stresu.

Główne tematy tego poziomu:
– energia ciała fizycznego,
– energia ziemi,
– chemia ciała,
– poziom komórkowy,
– protokół wyrównania komórek,
– odżywianie,
– metabolizm i oddychanie komórkowe,
– witaminy,
– minerały,
– sole tkankowe,
– płyny ustrojowe i elektrolity,
– toksyczność,
– reakcje alergiczne,
– protokół wyrównania odżywiania.

SIPS Połączenie Fizyczne zapewnia szeroki zakres informacji i punkty wskaźnikowe stresu dające możliwość pracy na ciele fizycznym w jego najbardziej fundamentalnym wymiarze.

Więcej o SIPS tutaj.

PROWADZĄCA
Alexis Costello jest jedną z niewielu osób na świecie, które są certyfikowanymi instruktorami metody Stress Point Indicator System. Jest niezwykle zaangażowaną i pozytywną nauczycielką, której celem jest aby nauce towarzyszyła dobra zabawa. Alexis stale przyczynia się do rozwoju metody SIPS. Jest wykładowczynią kursu BAP (Body Alignment Proprioception), oraz autorskich kursów VIP (Virus Immune Program) i GEMS .
Więcej o Alexis

UWAGI
W kursie uczestniczyć mogą absolwenci kursu SIPS III.
Kurs będzie prowadzony z tłumaczeniem konsekutywnym.
Po zakończonym kursie otrzymasz certyfikat Stress Indicator Point System.

TERMIN I MIEJSCE:
28 września – 1 października 2023
Otwock
Kurs jest planowany z Alexis Costello na żywo z nami w Polsce.

KOSZT: 575 EUR

Scroll to Top