fbpx

METAFORY CZAKR

Najnowszy kurs z dziedziny kinezjologii neuroenergetycznej, wiedza do zdobycia jedynie w Akademii Kinezjologii. Objaśnia anatomię energetyczną czakr i ich wpływ na stany emocjonalne i psychologiczne oraz doświadczenia życiowe.
Wiemy, że problemy mogą przybierać charakter fizyczny, psychiczny, emocjonalny lub duchowy. Każdemu rodzajowi problemu odpowiada jakiś rodzaj zaburzenia równowagi w strukturach energetycznych.
Większość metod badania zaburzeń równowagi identyfikuje „priorytetowe” zaburzenie równowagi, które należy skorygować. Jednak, jeśli nawet istnieje jedno priorytetowe zaburzenie równowagi, mogą istnieć inne, powiązane z problemem zakłócenia. Im dokładniej je zidentyfikujemy, tym bardziej precyzyjna będzie późniejsza korekcja.
Dzięki wiedzy zawartej w tym kursie jesteśmy w stanie bardzo dokładnie zidentyfikować zaburzenia równowagi w czakrach, stworzyć pełny profil zachowania związanego z problemem, a w efekcie przeprowadzić niezwykle precyzyjną korekcję.

PROGRAM
• Anatomia energetyczna człowieka (czakry, kanały nadi, aura, itd.).
• Aspekty Yin i Yang dla każdej czakry i ich znaczenie.
• Konkretne myśli i zachowania, które wiążą się z zaburzeniami w poszczególnych czakrach.
• Formaty (punkt akupunkturowy + tryb palcowy) do pracy z każdą czakrą.
• Tworzenie profilu czakr.

Na kursie pracujemy z 7 podstawowymi czakrami, ale także z mniejszymi czakrami, m.in. grasicy czy wątroby.

Kurs Metafory Czakr jest także jednym z bazowych kursów neuroenergetycznej kinezjologii, który będzie uprawniał do starania się o uzyskanie podstawowego certyfikatu Neuroenergetic Kinesiology Institute Hugo Tobara.

Więcej o czakrach w filmie tutaj.

UWAGI
Liczba miejsc ograniczona.
Po zakończonym kursie otrzymasz certyfikat ukończenia kursu Neuroenergetic Kinesiology Institute.
Powtarzający kurs dostają 50% zniżki. Jeśli potrzebny będzie kolejny certyfikat i materiały – obowiązuje dopłata za te elementy.

TERMIN I MIEJSCE
Brak wolnych terminów

Scroll to Top