fbpx

INTENSYWNY DOTYK DLA ZDROWIA - stopnie I-IV

Dotyk dla zdrowia (Touch for Health™) jest terapią wspierającą nasze zdrowie psychoemocjonalne, fizyczne i biochemiczne.

Dotyk dla Zdrowia to metoda, której celem jest zachowanie zdrowia i przywracanie równowagi w organizmie. To również prosta i szybka technika określająca stan zdrowia za pomocą testu mięśniowego. Opracowana przez dr. Thie’a i dr. Goodhearta łączy w sobie naukę medycyny akademickiej z wiedzą leczniczą dalekiego wschodu. Ponieważ konkretnym mięśniom przyporządkowane są meridiany i organy, poprzez test mięśniowy określający ich napięcie, możemy wskazać na blokady w przepływie energii w ciele. Następnie, pracując z ciałem za pomocą stymulacji poprzez dotyk odpowiednich punktów neurolimfatycznych i neuronaczyniowych, doprowadzamy do usunięcia blokad i przywrócenia prawidłowego przepływu energii. Dzięki temu organizm mobilizuje własne siły regeneracyjne i dąży do samouzdrowienia.

DLACZEGO WARTO POZNAĆ DOTYK DLA ZDROWIA?
Stosując metodę Dotyku dla zdrowia możemy pomóc sobie i innym m.in.:
• w dolegliwościach bólowych,
• w problemach przewodu pokarmowego, zaburzeniach trawienia, alergiach,
• w zmęczeniu, osłabieniu, wyczerpaniu,
• w regulacji przemiany materii,
• w problemach emocjonalnych,
• w trudnościach w nauce,
• w trudnościach w relacjach,
• do pracy ze stresem, lękiem,
• w celu poprawy postawy i chodu,
• u sportowców do polepszenia wyników w sporcie.

Szczegółowy PROGRAM i więcej informacji tutaj.

KTO MOŻE POZNAĆ TAJNIKI DOTYKU DLA ZDROWIA?
Dotyk dla zdrowia jest bezpieczną, nieinwazyjną metodą, którą mogą stosować wszyscy! Będzie szczególnie przydatny profesjonalistom: lekarzom, rehabilitantom, fizjoterapeutom, ale jest przeznaczony dla absolutnie każdego, dla kogo ważne jest zdrowie własne i bliskich.
Powtarzający kurs dostają 50% zniżki. Jeśli potrzebny będzie kolejny certyfikat i materiały – obowiązuje dopłata za te elementy.

UWAGI:
– Liczba miejsc ograniczona.
– Po zakończonym kursie otrzymasz certyfikat ukończenia kursu wystawiany przez INTERNATIONAL KINESIOLOGY COLLEGE – AUSTRALIA.
– Powtarzający kurs dostają 50% zniżki. Jeśli potrzebny będzie kolejny certyfikat i materiały – obowiązuje dopłata za te elementy.
Uczestnictwo w tym kursie uprawnia do bezpłatnego udziału w 1-dniowych zajęciach praktycznych, które są bezpośrednio po kursie.

TERMIN I:
 – 05 – 12 września 2024
 – godz.: 9:30 – 17:30
 – miejsce: Szczyrk, Willa Orle Gniazdo

Bezpłatna praktyka po kursie DDZ 1-4 / Gems 
 – 15 września 2024
 – godz.: 9:30 – 17:30
 – miejsce: Szczyrk, Willa Orle Gniazdo

KOSZT: 3700 zł
Dodatkowo płatny koszt noclegu i wyżywienia. 

Scroll to Top