fbpx

HOLOGRAMY MÓZGU B

Kurs Hologramy mózgu B według Hugo Tobara koncentruje się na analizie struktur pnia mózgu.

PROGRAM KURSU
W ramach kursu omówione zostaną, m.in.:

  • śródmózgowie
  • most,
  • móżdżek
  • rdzeń przedłużony
  • struktura jąder 
  • substancja biała

Kurs zawiera też dodatkowe protokoły:

  • Obwody talamo-kortykalne,
  • Balans zegara biologicznego,
  • Równoważenie dla móżdżku: modulacja mentalna, emocjonalna, poczucie położenia ciała w przestrzeni, modulacja przedsionkowa
  • Balans aktywacji wstępującej części tworu siatkowatego.

Jest to niezwykły materiał, który można stosować niezależnie, lub łączyć z innymi procesami czy równoważeniami z innych kursów.

O SERII HOLOGRAMY MÓZGU
Hologramy mózgu B to druga część z serii zaawansowanych kursów omawiających wszystkie aspekty ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego. W jej ramach badane są konkretne funkcje każdego obszaru wraz z jego różnymi interakcjami z innymi częściami układu nerwowego i układami ciała. Tak metodyczne podejście pozwala na opracowanie unikalnych i niezwykle mocnych technik równoważenia, które wskazują lokalizację stresu w dowolnych ścieżkach neurologicznych. Zrozumienie ścieżek prowadzących do dowolnych świadomych, podświadomych, a nawet nieświadomych procesów oraz tego, jak mogą one wpływać na każdy aspekt naszego życia, zapewnia praktykom niezwykły zestaw narzędzi do badania i usuwania stresu dla przywracania optymalnego stanu klientów.

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST KURS?
Kurs jest przeznaczony dla osób, które znają sposób pracy z formatami Neuroenergetycznej Kinezjologii Hugo Tobara i ukończyły kurs Hologramy mózgu A.

PROWADZĄCY KURS:
Hugo Tobar

Hugo Tobar jest twórcą kierunku Neuroenergetycznej Kinezjologii (NK), który jest aktualnie uważany za wiodącą siłę we współczesnej kinezjologii. Jego praca jest tak samo różnorodna, jak i głęboka – Hugo słynie nie tylko z imponującego naukowego zrozumienia mózgu i układu nerwowego, ale także z dogłębnej znajomości starożytnych filozofii czakr, meridianów i duchowości Dalekiego Wschodu; współczesnych koncepcji psychologii, odruchów pierwotnych i emocji zapewniających przetrwanie; oraz nauk humanistycznych dotyczących anatomii, fizjologii, patofizjologii, biochemii i żywienia.

W 2004 roku Hugo założył Instytut NK (wcześniej znany jako International College of Neuroenergetic Kinesiology), który w 2008 roku stał się australijską akredytowaną zarejestrowaną organizacją szkoleniową (RTO).

Od 1998 roku Hugo opracował 87 kursów (65 nadal naucza) i jest autorem ponad 100 publikacji kinezjologicznych. Wykładał ponad 20 000 godzin kinezjologii w Australii, Austrii, Belgii, Kanadzie, Niemczech, Holandii, Hongkongu, Węgrzech, Irlandii, Japonii, Rosji, Hiszpanii, Szwajcarii, Ukrainie, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Od teraz, także w Polsce. Wygłaszał prezentacje na ponad 40 dużych konferencjach kinezjologicznych w Australii, Europie, Kanadzie, Japonii, Indonezji, Wielkiej Brytanii i Ameryce.

Ponad dwie dekady później, nadal opracowuje nowy, ekscytujący materiał i nie zwalnia tempa.

Więcej: www.nkinstitute.com.au

TERMIN I MIEJSCE:
29 sierpnia – 1 września 2024r.
Otwock

KOSZT: 600 EUR +koszt skryptu

UWAGI:
Kurs odbywa się stacjonarnie oraz online.
Kurs będzie tłumaczony konsekutywnie.
Materiały dostępne będą w języku polskim. 

Scroll to Top