fbpx

HOLOGRAMY MÓZGU A
Kurs z Hugo Tobarem w Polsce

Akademia Kinezjologii ma przyjemność zaprosić na wyjątkowe wydarzenie – pierwszy kurs Hugo Tobara, twórcy Neuroenergetycznej Kinezjologii (NK), na żywo w Polce dla studentów Akademii Kinezjologii. 

Ponad 160 stron wiedzy o mózgu z mocnymi równoważeniami!

Kurs Hologramy mózgu A według Hugo Tobara koncentruje się na korze mózgowej, w tym polach Brodmanna oraz zagłębia się w struktury układu limbicznego, co otwiera dostęp do pracy z konkretnymi funkcjami kory i limbiki.

PROGRAM KURSU
W ramach kursu omówione zostaną, m.in.:

  • wszystkie typy połączeń pomiędzy strukturami mózgu,
  • różne typy włókien nerwowych,
  • 6 warstw kory nowej,
  • hipokamp,
  • kora śródwęchowa,
  • hologramy struktury i funkcji wszystkich części kory i układu limbicznego.

A także:

  • algorytmy tworzące indywidualne równoważenia w temacie klienta (sen, problemy psychosomatyczne, uwaga, koncentracja, pamięć),
  • dodatkowe równoważenie dla integracji półkul mózgu,
  • równoważenie nowych nawyków ruchowych,
  • równoważenie przy psychicznych i emocjonalnych zaburzeniach i zaburzeniach nastroju.

Jet to niezwykły materiał, który można stosować niezależnie, lub łączyć z innymi procesami czy równoważeniami z innych kursów.

O SERII HOLOGRAMY MÓZGU
Hologramy mózgu A to pierwsza część z serii zaawansowanych kursów omawiających wszystkie aspekty ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego. W jej ramach badane są konkretne funkcje każdego obszaru wraz z jego różnymi interakcjami z innymi częściami układu nerwowego i układami ciała. Tak metodyczne podejście pozwala na opracowanie unikalnych i niezwykle mocnych technik równoważenia, które wskazują lokalizację stresu w dowolnych ścieżkach neurologicznych. Zrozumienie ścieżek prowadzących do dowolnych świadomych, podświadomych, a nawet nieświadomych procesów oraz tego, jak mogą one wpływać na każdy aspekt naszego życia, zapewnia praktykom niezwykły zestaw narzędzi do badania i usuwania stresu dla przywracania optymalnego stanu klientów.

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST KURS?
Kurs jest przeznaczony dla osób, które znają sposób pracy z formatami Neuroenergetycznej Kinezjologii Hugo Tobara i ukończyły kursy Brain Formatting oraz Physiology Formattingwarunek konieczny.

Najbliższy kurs Brain Formatting i Physiology Formatting odbędzie się w sierpniu w Czapielsku (pełne informacje w kalendarzu kursów).

PROWADZĄCY:
Hugo Tobar

Hugo Tobar jest twórcą kierunku Neuroenergetycznej Kinezjologii (NK), który jest aktualnie uważany za wiodącą siłę we współczesnej kinezjologii. Jego praca jest tak samo różnorodna, jak i głęboka – Hugo słynie nie tylko z imponującego naukowego zrozumienia mózgu i układu nerwowego, ale także z dogłębnej znajomości starożytnych filozofii czakr, meridianów i duchowości Dalekiego Wschodu; współczesnych koncepcji psychologii, odruchów pierwotnych i emocji zapewniających przetrwanie; oraz nauk humanistycznych dotyczących anatomii, fizjologii, patofizjologii, biochemii i żywienia.

W 2004 roku Hugo założył Instytut NK (wcześniej znany jako International College of Neuroenergetic Kinesiology), który w 2008 roku stał się australijską akredytowaną zarejestrowaną organizacją szkoleniową (RTO).

Od 1998 roku Hugo opracował 87 kursów (65 nadal naucza) i jest autorem ponad 100 publikacji kinezjologicznych. Wykładał ponad 20 000 godzin kinezjologii w Australii, Austrii, Belgii, Kanadzie, Niemczech, Holandii, Hongkongu, Węgrzech, Irlandii, Japonii, Rosji, Hiszpanii, Szwajcarii, Ukrainie, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Od teraz, także w Polsce. Wygłaszał prezentacje na ponad 40 dużych konferencjach kinezjologicznych w Australii, Europie, Kanadzie, Japonii, Indonezji, Wielkiej Brytanii i Ameryce.

Ponad dwie dekady później, nadal opracowuje nowy, ekscytujący materiał i nie zwalnia tempa.

Więcej: www.nkinstitute.com.au

TERMIN I MIEJSCE:
Brak wolnych terminów

Scroll to Top