fbpx

DOTYK DLA ZDROWIA (TOUCH FOR HEALTH™) – stopnie III i IV

Terapia wspierająca nasze zdrowie psychoemocjonalne, fizyczne i biochemiczne.
Kinezjologia w ujęciu Dotyku dla Zdrowia to metoda, której celem jest zachowanie zdrowia i przywracanie równowagi w organizmie. To również prosta i szybka technika określająca stan zdrowia za pomocą testu mięśniowego. Opracowana przez dr. Thie’a i dr. Goodhearta łączy w sobie naukę medycyny akademickiej z wiedzą leczniczą dalekiego wschodu. Ponieważ konkretnym mięśniom przyporządkowane są meridiany i organy, poprzez test mięśniowy określający ich napięcie, możemy wskazać na blokady w przepływie energii w ciele. Następnie, pracując z ciałem za pomocą stymulacji poprzez dotyk odpowiednich punktów neurolimfatycznych i neuronaczyniowych, doprowadzamy do usunięcia blokad i przywrócenia prawidłowego przepływu energii. Dzięki temu organizm mobilizuje własne siły regeneracyjne i dąży do samouzdrowienia.

DLACZEGO WARTO POZNAĆ DOTYK DLA ZDROWIA?
Stosując metodę Dotyku dla Zdrowia możemy pomóc sobie i innym m.in.:
• w dolegliwościach bólowych,
• w problemach przewodu pokarmowego, zaburzeniach trawienia, alergiach,
• w zmęczeniu, osłabieniu, wyczerpaniu,
• w regulacji przemiany materii,
• w problemach emocjonalnych,
• w trudnościach w nauce,
• w trudnościach w relacjach,
• do pracy ze stresem, lękiem,
• w celu poprawy postawy i chodu,
• u sportowców do polepszenia wyników w sporcie.

KTO MOŻE POZNAĆ TAJNIKI DOTYKU DLA ZDROWIA?
Dotyk dla Zdrowia jest bezpieczną, nieinwazyjną metodą, którą mogą stosować WSZYSCY! Będzie szczególnie przydatny profesjonalistom: lekarzom, rehabilitantom, fizjoterapeutom, ale jest przeznaczony dla każdego, dla kogo ważne jest zdrowie własne i bliskich.

PROGRAM
III i IV stopień kursu Dotyku dla zdrowia poszerzają bazową wiedzę, która pozwala absolwentom uczestniczyć w bardziej zaawansowanych kursach z dziedziny kinezjologii.

Dotyk dla zdrowia III to, m.in.:
Zapoznanie z kolejnymi 14 mięśniami i sposobami ich testowania oraz nowe metody pracy z bólem. To także techniki uwalniania od emocjonalnego stresu związanego z traumą z przeszłości, równoważenie organizmu za pomocą kolorów, dźwięków i jedzenia, odżywianie meridianów oraz zapoznanie z mięśniami reaktywnymi i sprawdzanie oraz korekta chodu.

Dotyk dla zdrowia IV to, m.in.:
Wprowadzenie równoważenia za pomocą punktów NL oraz równoważenia według aktywności dobowej meridianów. Zapoznanie z punktami akupresury, teorią pięciu elementów, oraz pracą z energią ósemek tybetańskich. To także czas zebrania i podsumowania wszystkich technik i nauka dobrania najwłaściwszej metody równoważenia.

Więcej o Dotyku dla zdrowia tutaj.

UWAGI
Liczba miejsc ograniczona.
Po zakończonym kursie otrzymasz certyfikat ukończenia kursu wystawiany przez INTERNATIONAL KINESIOLOGY COLLEGE – AUSTRALIA
Powtarzający kurs dostają 50% zniżki. Jeśli potrzebny będzie kolejny certyfikat i materiały – obowiązuje dopłata za te elementy.

TERMIN I MIEJSCE
  15 – 18 sierpnia 2024
 – Zajęcia w godzinach 10:00 – 18:00
 – miejsce: Otwock

*Nowy instruktor Blanka Olejniczak

CENA PROMOCYJNA:
KOSZT: 2000 zł

Scroll to Top