fbpx

DOTYK DLA ZDROWIA (TOUCH FOR HEALTH™) – stopnie I i II

Terapia wspierająca nasze zdrowie psychoemocjonalne, fizyczne i biochemiczne.
Kinezjologia w ujęciu Dotyku dla Zdrowia to metoda, której celem jest zachowanie zdrowia i przywracanie równowagi w organizmie. To również prosta i szybka technika określająca stan zdrowia za pomocą testu mięśniowego. Opracowana przez dr. Thie’a i dr. Goodhearta łączy w sobie naukę medycyny akademickiej z wiedzą leczniczą dalekiego wschodu. Ponieważ konkretnym mięśniom przyporządkowane są meridiany i organy, poprzez test mięśniowy określający ich napięcie, możemy wskazać na blokady w przepływie energii w ciele. Następnie, pracując z ciałem za pomocą stymulacji poprzez dotyk odpowiednich punktów neurolimfatycznych i neuronaczyniowych, doprowadzamy do usunięcia blokad i przywrócenia prawidłowego przepływu energii. Dzięki temu organizm mobilizuje własne siły regeneracyjne i dąży do samouzdrowienia.

DLACZEGO WARTO POZNAĆ DOTYK DLA ZDROWIA?
Stosując metodę Dotyku dla Zdrowia możemy pomóc sobie i innym m.in.:

  • w dolegliwościach bólowych,
  • w problemach przewodu pokarmowego, zaburzeniach trawienia, alergiach,
  • w zmęczeniu, osłabieniu, wyczerpaniu,
  • w regulacji przemiany materii,
  • w problemach emocjonalnych,
  • w trudnościach w nauce,
  • w trudnościach w relacjach,
  • do pracy ze stresem, lękiem,
  • w celu poprawy postawy i chodu,
  • u sportowców do polepszenia wyników w sporcie.

KTO MOŻE POZNAĆ TAJNIKI DOTYKU DLA ZDROWIA?
Dotyk dla Zdrowia jest bezpieczną, nieinwazyjną metodą, którą mogą stosować WSZYSCY! Będzie szczególnie przydatny profesjonalistom: lekarzom, rehabilitantom, fizjoterapeutom, ale jest przeznaczony dla każdego, dla kogo ważne jest zdrowie własne i bliskich.

PROGRAM
I i II stopień Dotyku dla zdrowia przekazują bazową wiedzę, która pozwala absolwentom uczestniczyć w bardziej zaawansowanych kursach z dziedziny kinezjologii.
Dotyk dla zdrowia I to, m.in.:
Zapoznanie z 14 głównymi mięśniami i sposobami ich testowania oraz meridianami. To także techniki uwalniania stresu emocjonalnego, testowania produktów spożywczych, wzmacnianie energii słuchu i wzroku oraz proste metod uwalniania od bólu.
Dotyk dla zdrowia II to, m.in.:
Przedstawienie podstawowych zasad medycyny chińskiej, tzw. punktów alarmowych, prawa 5 elementów – podstawowy obieg energii w TCM (Tradycyjnej Medycynie Chińskiej). To także zapoznanie z kolejnymi 14 mięśniami nauka odnajdywania tego jednego jedynego punktu, który równoważy wszelkie osłabienia w organizmie.

Więcej o Dotyku dla zdrowia tutaj.

UWAGI
Liczba miejsc ograniczona.
Po zakończonym kursie otrzymasz certyfikat ukończenia kursu wystawiany przez INTERNATIONAL KINESIOLOGY COLLEGE – AUSTRALIA.

TERMIN I MIEJSCE:
20-23 lipca 2023
godz: 9:30-17:30
Białystok

KOSZT: 1900 zł

Scroll to Top