fbpx

GEMS FLow

Warsztaty GEMS Flow (z ang. Goal, Element, Mode, Stack) powstały po kilku latach praktyki instruktorskiej Alexis Costello jako odpowiedź na najczęstsze problemy kursantów i praktyków kinezjologii.

GEMS Flow to genialna metoda pracy układająca całą wiedzę z Dotyku dla zdrowia i pozwalająca na przeprowadzenie sesji kinezjologicznej szybciej, łatwiej i bez stresu dla terapeuty. Opracowany schemat pracy pozwala odnaleźć priorytetowe stresory i dobrać najbardziej skuteczny sposób równoważenia w niezwykle prosty sposób. Nawet technika pracy z mięśniami reaktywnymi staje się przyjemnością.

W GEMS Flow sesja prowadzona jest w konkretnych ramach:

  • Goal (cel) – z nieco innym podejściem do pracy z celem
  • Element  (żywioł) – z mocną obecnością żywiołów w czasie sesji, co daje szeroki ogląd tego, co się dzieje w systemie w czasie sesji
  • Mode (tryb) – przy użyciu trybów palcowych (czasami nazywanych mudrami)
  • Stack (obwód) – pracujemy w tzw. obwodzie, stale budując kontekst, co sprawia, że sesja jest jasno celowana i bardziej skuteczna.

Jednocześnie element „Flow” doskonale wyraża płynność i elastyczność tej metody. Każdy praktyk może ją dostosować do swoich potrzeb i upodobań i używać jej tak, aby było mu jak najwygodniej.

Warsztaty cieszą się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie i doskonale pomagają usystematyzować wiedzą już posiadaną oraz przygotowują na jak najlepsze przyjęcie nowych technik, w tym także Stress Indicator Point System (SIPS).

UWAGA: warsztaty GEMS Flow nie są powtórką technik z Dotyku dla zdrowia. To nauka nowego podejścia do korzystania z wiedzy z DDZ, przy czym nie jest absolutnie konieczne, aby każdą z technik pamiętać. Każdy korzysta z wiedzy, którą ma i będzie ona wystarczająca do przeprowadzenia sesji.

TWÓRCZYNI SYSTEMU
Alexis Costello jest jedną z niewielu osób na świecie, które są certyfikowanymi instruktorami metody Stress Point Indicator System. Jest niezwykle zaangażowaną i pozytywną nauczycielką, której celem jest, aby nauce towarzyszyła dobra zabawa. Alexis stale przyczynia się do rozwoju metody SIPS.

Więcej o Alexis.

PROWADZĄCA
lek. med. Dorota Kalwajt – jedyna instruktorka GEMS Flow w Polsce.

UWAGI
W warsztatach mogą uczestniczyć absolwenci kursu Dotyku dla zdrowia IV.
Po zakończonym kursie otrzymasz certyfikat GEMS Flow.
Faktyczny warsztat GEMS Flow jest jednodniowy, następnego dnia odbywają się warsztaty praktyczne, które pomagają zintegrować w pełni tę wiedzę. Udział w nich dla uczestników warsztatu GEMS jest bezpłatny.

Scroll to Top